Komentari 8

Trener Igokee zaprijetio Zubi i društvu: Gotovi ste prekosutra

1

Krvi ću vam se napiti za ovu z*jebanciju! Skinuli ste gaće! Kakvi su ovo šutevi? Preskačete jedni druge kao najveće p*zdurine, govorio je Nikolić u porazu od Budućnosti 96-70

Trener Igokee Dragan Nikolić potpuno je poludio na svoje igrače tijekom utakmice protiv Budućnosti!

Igokea je u sklopu 14. kola regionalne ABA lige izgubila od crnogorskog kluba teških 26 razlike (96-70) usprkos vodstvu na poluvremenu, a Nikolićeva momčad drugo je poluvrijeme zabila tek 24 poena, a primila 53...

A poznati 'Gagi' to nije mogao trpjeti! Pozvao je minutu odmora, a onda svojim igračima itekako poručio što misli.

- Opet iste greške u triple switchu, mrtvi ste! Mrtvi ste prekosutra - aludirao je Nikolić na sljedeći trening na kojim igrače očito planira iscrpiti do krajnjih granica pa nastavio:

- Krvi ću vam se napiti za ovu z*jebanciju! Skinuli ste gaće - govorio je Nikolić pa se dotakao i napada:

- Kakvi su ovo šutevi? Preskačete jedni druge kao najveće p*zdurine - rekao je gledajući i našeg Tomislava Zubčića, koji je iako je zabio najviše koševa, bio prilično neefikasan šutirajući pet od 14.

Igokei je ovo bio deveti poraz u 14 utakmica te su sada ispod njih na tablici samo ljubljanska Olimpija i Krka, a sljedeće kolo ih čeka još jedan gotovo pa nemoguć ogled - onaj sa Crvenom Zvezdom.

Nitko ne bi htio Zubčiću i društvu biti u koži...