Komentari 4

Turci osramotili Ukrajince, Čileanci pobijedili Dansku

1

Nogometna reprezentacija Turske pobijedila je u Kijevu Ukrajinu s uvjerljivih 3-0 u prijateljskoj utakmici. Rumunji su minimalno pobijedili Mađare

U prijateljskoj nogometnoj utakmici ukrajinska reprezentacija izgubila je na stadionu kijevskog Dinama od Turske uvjerljivo, 3-0. Dok je hrvatska reprezentacija u Bjelorusiji igrala kvalifikacijsku utakmicu za SP 2010. godine (pobjeda Hrvatska 3-1), Ukrajina, hrvatski glavni konkurent za osvajanje drugog mjesta, koje vodi u razigravanje, odigrala je pripremni ogled s Turskom. Za Tursku su golove zabili Sanli, Cetin i Altintop u razmaku od samo osam minuta u drugom poluvremenu i tako uvjerljivo slavili. Od ostalih dosad završenih prijateljskih utakmica spomenimo skandinavski derbi i minimalnu pobjedu Švedske nad Finskom (1-0) u Sölni. Gol je zabio Elmander u 42. minuti.