Komentari 12

U derbiju A-1 lige Cibona bolja od Zadra u Draženovu domu

Cibona je imala pet igrača s dvoznamenkastim brojem koševa. Strawberry je zabio 16, Nicević 14, Šarić 12, Rozić 11, Žižić 10. Kod Zadra najbolji je bio Kaštropil

U derbiju 2. kola A-1 lige Cibona je u Draženovom domu pobijedila Zadar 82-76. Iako je završilo samo šest razlike za 'vukovi', zanimljivo je da su bili bolji u svim četvrtinama.

Zadrani su odlično otvorili utakmicu i u 5. minuti imali su deset razlike (14-4). Cibona je nakon toga proigrala i već do kraja prve četvrtine došla do prednosti.

'Vukovi su nakon toga kontrolirali utakmicu, ali više od sedam koševa prednosti nisu mogli napraviti.

U zadnjoj četvrtini Zadar se vratio, čak i vodio u 38. minuti 76-74, ali do kraja utakmice više nije zabio koš, te je na kraju izgubio šest razlike.

Cibona je imala čak pet igrača s dvoznamenkastim brojem koševa. Strawberry je zabio 16, Nicević 14, Šarić 12, Rozić 11, Žižić 10.

Kod Zadra najbolji je bio Kaštropil sa 16 koševa, Vrbanc je dodao 15.

U drugoj utakmici koja se igrala danas Kvarner je pobijedio Alkar 87-82.

Nakon dva kola Cibona je na omjeru 2-0, Kvarner i Zadar na 1-1, a Alkar ima 0-2.