Komentari 24

U Italiji 22 kluba i 61 osoba pod istragom zbog namještanja...

1

Talijanski nogometni savez priopćio je kako su pod istragom 33 utakmice, od čega 29 u Seriji B, ali niti jedna u Seriji A, najjačem razredu talijanskog nogometa

Talijanski nogometni savez (FIGC) izvijestio je kako se 22 kluba, odnosno 61 osoba nalaze pod istragom zbog najnovijih sumnji u namještanje utakmica zbog dobiti na kladionicama...

FIGC pritom nije naveo ime niti jednog kluba ili osobe o kojima se radi, ali je istaknuo kako će dotični klubovi i osumnjičene osobe u srijedu dobiti obavijest o istrazi koja se vodi protiv njih.

FICG je dodao kako su pod istragom 33 utakmice, od čega 29 u Seriji B, ali niti jedna u Seriji A, najjačem razredu talijanskog nogometa.

U Italiji je u posljednjih godinu dana uhićeno više od 30 osoba nakon istrage koju su započela pravosudna tijela u Cremoni, uključujući i bivšeg kapetana Atalante Cristiana Donija, te bivšeg kapetana Lazija Giuseppeja Signorija.

Rijeka - Dinamo 1-2: 'Modri' jure prema obrani titule prvaka nakon preokreta na Rujevici!
'MODRIMA' DERBI SEZONE

Rijeka je povela pred 8118 gledatelja na Rujevici golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti. Petković je sjajno naciljao iz slobodnjaka u 75. minuti za izjednačenje, a Hoxha je u 89. zabio za vodstvo nakon što je ušao

Evo što treba Dinamu do kraja sezone da obrani naslov prvaka

Ako bi obje momčadi na kraju sezone imale isti broj bodova, Dinamo tu bolje stoji jer su 'plavi' od četiri međusobna derbija ove sezone pobijedili u tri (2-1, 1-0, 2-1), a jednom je bilo neriješeno (2-2)
VIDEO 24sata na Dinamovom noćnom slavlju: BBB iznenadili igrače, Ristovski pjevao s njima
LUDNICA U ZAGREBU

Nekoliko stotina navijača dočekalo je 'plave' na Maksimiru nakon pobjede Dinama nad Rijekom u derbiju. Tamo su pjevali i slavili, a cijela fešta nije predugo trajala, ipak je već bilo debelo iza jedan sat ujutro...