Komentari 7

U pokolju u Beogradu stradala kći poznatog odbojkaša, bivšeg igrača i trenera Crvene zvezde

Kako prenose srpski mediji, među ubijenima je i kći poznatog srpskog odbojkaša, nekadašnje legende Partizana i Crvene zvezde, Dragana Kobiljskog

U ranim jutarnjim satima u jednoj osnovnoj školi u Beogradu učenik (13) zapucao je iz pištolja. Ubijeno je devetero ljudi, među kojima je osmero djece i zaštitar u školi. Dječak je napravio nezamapćeni masakr koji je potresao cijeli svijet. Napad se dogodio oko devet sati ujutro.

Četvrta utakmica Real Madrida i Partizana započinje minutom šutnje za žrtve masakra u školi

Kako piše Kurir.rs, u napadu je poginula i kći Dragana Kobiljskog, legendarnog odbojkaša Partizana i trenera Crvene zvezde i nekadašnjeg trenera Zvezde.  Kobiljski trenutno radi u odbojkaškom klubu Zalau u Rumunjskoj.

Beograd: Građani polažu cvijeće te pale svijeće ispred škole gdje je jutros učenik ubio devet osoba

Dječak koji je napravio masakr ne može kazneno odgovarati jer još nema 14 godina. Naime, prema srbijanskim zakonima, 14 godina je zakonska granica nakon koje maloljetnici mogu biti kazneno odgovorni, a dječak će 30. srpnja napuniti 14 godina.

Dječak koji je u Beogradu ubio devetero ljudi nema 14 godina i ne može kazneno odgovarati