Komentari 2

Udinese šokirao Juventus! Chelsea slavio preokretom

Bila je to već treća utakmica u nizu torinske "Stare dame" bez pobjede, pa vodeći Inter sada ima sedam bodova više. Nakon dva uzastopna ligaška poraza, nogometaši Chelsea su na gostovanju pobijedili Crystal Palace s 3-1

U posljednjem susretu 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Udinese je u Torinu priredio iznenađenje porazivši Juventus sa 1-0.

Pogodak odluke zabio je Lautaro Giannetti u 25. minuti nakon velike pogreške Juventusovog igrača Alexa Sandra. Antonio Tikvić nije igrao za goste.

Italian soccer Serie A match - Juventus FC vs Udinese Calcio

Bila je to već treća utakmica u nizu torinske "Stare dame" bez pobjede, pa vodeći Inter sada ima sedam bodova više. S druge strane Udinese je tek trećom pobjedom ove sezone pobjegao iz zone ispadanja skočivši na 15. poziciju sa 22 boda.

Inter vodi sa 60 bodova i susretom manje, Juventus ima 53, Milan 52, a četvrta je Atalanta sa 42 boda.

Nakon dva uzastopna ligaška poraza, nogometaši Chelsea su na gostovanju pobijedili Crystal Palace sa 3-1 u susretu 24. kola engleskog prvenstva.

Nakon dva teška poraza od Liverpoola (1-4) i Wolverhamptona (2-4), londonski "Bluesi" su pronašli put do pobjede protiv gradskog suparnika.

Premier League - Crystal Palace v Chelsea

Međutim, za momčad Mauricija Pochettina loše je krenulo i na Selhurst Parku. Jefferson Lerma je u 30. minuti doveo Palace u vodstvo.

Domaćin se odlično držao u prvom poluvremenu, međutim već nakon 90 sekundi nastavka Conor Gallagher je izjednačio nakon ubačaja Malo Gusta. Isti je igrač u 90. minuti lijepo pogodio s ruba kaznenog prostora za preokret "Bluesea". Konačnih 3-1 postavio je Enzo Fernandez u četvrtoj minuti nadoknade.

Chelsea je sada deseti sa 34 boda, dok je Crystal Palace na 15. poziciji sa 24 boda, pet više od zone ispadanja.

Na vrhu je Liverpool sa 54 boda ispred Manchester Cityja i Arsenala koji imaju po 52 boda.