Komentari 18

UFC ima novu zvijezdu: Došao iz organizacije koju je pokorio Cro Cop i laktom ugasio Amerikanca

Češki borac došao je iz Rizina. U debitantskom nastupu nokautirao Ozdemira, a odmah u drugoj i Reyesa tako da će uskoro dobiti i priliku za napasti pojas koji trenutačno drži Jan Blachowicz

Najpoznatija MMA organizacija svijeta ovog vikenda nije ponudila najveća imena iz svog širokog rostera, ali zato smo vidjeli neke zbilja spektakularne poteze.

Za najbolji potez dana pobrinuo se Jiri Prochazka koji je ugasio Dominicka Reyesa nevjerojatnim laktom iz okreta i nanio mu treći uzastopni poraz, što su mu i jedini porazi u karijeri. Inače, cijela je borba bila uistinu brutalna, a po mnogim fanovima čak jedna od najboljih ove godine.

MMA: APR 30 UFC Fight Night
Usman brutalno nokautirao Masvidala, Rose sredila Weili, Ševčenko i dalje nedodirljiva

Češki si je borac pobjedom si je možda osigurao borbu za naslov nakon tek dva nastupa u UFC-u, a možda će on i Aleksandar 'Rocket' Rakić i borbu za sljedećeg izazivača među poluteškašima. U prvoj je nokautirao Ozdemira.

MMA - UFC - Bojové sporty - TK

Giga Chikadze i dalje je nepobjediv u UFC-ovoj pero kategoriji. Gruzijac je već u prvoj minuti borbe pogodio legendarnog Cuba Swansona middle-kickom ravno u jetru, a Amerikanac se mogao samo grčiti od boli na podu.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Stravičan lom noge Weidmana, cijela dvorana ostala je u šoku!

Bila je to njegova šesta uzastopna pobjeda te je dokazao Dani Whiteu da je uskoro spreman za napad na titulu.

Poluteškaši Dustin Jacoby i Ion Cutelaba bili su glavna priča na vaganju nakon što su ih morali razdvajati budući da je opasno zaiskrilo. Ipak, u oktogonu nisu toliko 'iskrili' pa je borba završila neriješenim ishodom.