Komentari 70

'Vragovi' bolji od Sunderlanda, Petrić zabio golčinu QPR-u...

5

Manchester United je u 17. kolu Premiershipa pobijedio Sunderland 3-1. QPR je do prve pobjede u sezoni došao protiv Fulhama, a za goste je zabio Mladen Petrić

Manchester United je u 17. kolu na Old Traffordu pobijedio Sunderland 3-1 i tako održao šest bodova prednosti na vrhu Premiershipa ispred gradskog rivala Cityja.

'Crveni vragovi' do vodstva su došli su 16. minuti nakon što je Robin Van Persie ubacivanje  Ashleya Younga s lijeve strane pospremio u mrežu. Samo četiri minute kasnije United je imao već 2-0. Cleverly je odigrao dupli pas s Carrickom i izašao sam pred golmana Sunderlanda te pokraj njega pogodio za povećanje vodstva.

U 59. minute Manchester je zabio i treći gol. Bila je to polukontra koju je na asistenciju Van Persieja završio Wayne Rooney.

Gosti su počasni gol zabili u 72. minuti, a strijelac je bio Campbell.

QPR je napokon došao do prve pobjede. Kao domaćini pobijedili su Fulham 2-1, a za goste je gol zabio Mladen Petrić u 88. minuti.

Junak QPR bio je Taarabt, koji je mrežu Fulhama pogađao u 52. i 68. minuti.

Liverpool je ponovno neugodno iznenadio svoje navijače i na Anfieldu izgubio 3-1. Gosti su na 51. minute igre imali 3-0 golovima Benteke (2) i Weimann. Za 'redse' je u 87. minuti zabio Gerrard.

Stoke i Everton odigrali su 1-1, a za goste je Nikica Jelavić na terenu proveo svih 90 minuta, ali ovog puta nije tresao protivničku mrežu.

Premiership, 17. kolo:

• Newcastle - Manchester City 1-3 (Ba 51 / Agüero 10, Garcia 39, Yaya Toure 78)
  • Manchester United – Sundrland 3-1 (Van Persie 16, Cleverley 19, Rooney 59 / Campbell 72)
  • Stoke City – Everton 1-1 (Jones 52 / Shawcross 36 – ag)
  • Liverpool – Aston Villa 1-3 (Gerrard 87 / Benteke 29, 51, Weimann 40)
  • Norwich – Wigan 2-1 (Pilkington 15, Hoolahan 64 / Maloney 51)
  • QPR – Fulham 2-1 (Taarabt 52, 69 / Petrić 88)