Komentari 49

Unitedu bod protiv Swanseaja: Prvi remi 'vragova' u sezoni...

5

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Premiershipa Swansea i Manchester United su na stadionu Liberty odigrali bez pobjednika 1-1. Prvi je to remi 'vragova' u sezoni

U 18. kolu Premiershipa Swansea i Manchester United odigrali su 1-1. Prvi je to remi 'crvenih vragova' u sezoni.

Za 'crvene vragove' odlično je krenulo. Poveli su već u 16. minuti nakon što je Van Persie odlično pronašao Evru, koji je bio najviši u kaznenom prostoru domaćina i glavom pogodio za vodstvo gostiju 1-0.

United je vodstvo imao samo 13 minuta, kada je Michu donio izjednačenje Swanseaju. De Guzman je izbio sam pred De Geu, ali je golman 'crvenih vragova' to odbio. Lopta se odbila točno pred Michu, koji ju posprema u praznu mrežu.

Manchester United je do kraja utakmice imao dominaciju na terenu i bili su bliže pobjedi, ali nisu imali ni sreće. Naime, dva puta gol 'vragova' spriječila je prečka. U 68. minuti nakon ubacivanja Rooneya s lijeve strane pucao je Van Persie, ali završilo je to na prečki.

Prečka je zaustavila i Michaela Carricka, koji je u 78. minuti odlično pucao glavom, ali danas sreća nije bila na strani Uniteda.

Manchester United je nakon 18. kola vodeća momčad Premiershipa s 43 boda, četiri više od gradskog rivala Cityja. Swansea je na 11. mjestu s 24 boda.