Komentari 85

Modrić s klupe gledao pobjedu Reala protiv Leipziga! Brahim Diaz zabio gol pa se ozlijedio

Leipzig je bolje otvorio utakmicu, a već u drugoj minuti poništen im je gol zbog zaleđa. Diaz je sjajnim solo prodorom doveo Real u vodstvo u 48. minuti

Real Madrid slavio je protiv RB Leipziga 1-0 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka. Utakmicu je bilje otvorio Leipzig kojem je već u drugoj minuti poništen gol zbog zaleđa. BiH sudac Irfan Peljto nakon dojave iz VAR sobe dosudio je ometanje vratara Lunina od strane igrača Leipziga.

Kopenhagen - City 1-3: 'Građani' bez Gvardiola i Kovačića lako do pobjede. Foden opet briljirao

U desetoj minuti Šeško je imao veliku priliku. Olmo ga je izbacio u situaciji jedan na jedan s Luninom, a vratara Reala sjajno je obranio. Utakmica se zatim primirila, a Real je na svoju prvu veliku priliku čekao sve do 44. minute.

Drugo poluvrijeme nije moglo bolje početi za Real. Brahim Diaz nanizao je nekoliko igrača Leipziga, a zatim sjajno pogodio u drugi kut domaćeg vratara. Leipzig je do kraja utakmice pokušavao doći do gola, stvarali su jako dobre prilike, ali Lunin ih je izluđivao svojim obranama.

VIDEO Luka Modrić ispunio san navijaču u kolicima: 'Pet sati sam putovao da ovo doživim'

Real je imao veliku priliku u 77. minuti kada je Vinicius pogodio stativu. Luka Modrić cijeli susret odgledao je s klupe.

RB Leipzig - Real Madrid osmina finala Lige prvaka 21:00 , Red Bull Arena Leipzig
RB Leipzig
0 : 1
Real Madrid
Diaz 48'
90+4'

Kraj utakmice u Leipzigu! Real Madrid je slavio golom Brahima Diaza u 48. minuti.