Komentari 11

Varaždinci su nakon ukidanja suspenzije izgubili od Istre 2-1

5

Nogometaši Varaždina nisu ni znali hoće li igrati u Puli. U zadnji trenutak ukinuta im je suspenzija HNS-a i mogli su nastupiti. Izgubili su 2-1. Lučko je šokiralo Split

Igrači Varaždina od osam ujutro čekali su u autobusu kako bi krenuli na put u Pulu. Nisu znali hoće li igrati ili ne i još sat vremena su proveli na parkiralištu. Klub je uplatio prvu ratu svim dužnicima zbog čega im je HNS odlučio skinuti privremeno suspenziju i omogućiti im da zaigraju protiv Istre.

U takvoj su atmosferi Varaždinci izgubili u Puli 2-1. Henri Belle zabio je za 1-0 u 23. minuti utakmice. Varaždin se uspio vratiti pet minuta prije kraja golom Dominika Glavine, no Istra je uzela sva tri boda golom Hrvoja Milića u 78. minuti utakmice.

Lučko uzelo bod na Parku mladeži

S tri boda protiv Lučkog hvatamo priključak s vrhom ljestvice i osiguravamo plasman u Europu, što je naš cilj, kazao je trener crvenih Tonći Bašić.

No sva njegova nadanja potonula su četiri minute prije kraja utakmice nakon što je Vinko Buden zabio za 1-1. Split je vodio od 38. minute golom Dražena Jelića.