vatrenima je bolje da se priberu i upitaju se di ovo sve vodi...super pobjeda je pobjeda ne gleda joj se u zube,laganih tekmi nema nit ce ih bit,ali zelja,pozrt
vovnost,koncentracija ne ovise o protivniku tako da......
Prikaži još ↓
pt
pomocni tockovi
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako cemo se kolumbije bojat onda nek idemo odma kuc
Euronymous
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Najbolje 4. da budemo i da idemo doma
rumjacks_1
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Kako igraju to bi i hajduk lagano pobijedio
ko
komentator/Luka
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
nisu više vatreni nego veterani
AL
ALLinONE!!!
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Kakve gluposti pišete 😃
Pa
Panac
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako do subote bude 4 grupe iz kojih treći ne prolaze u 1/16 f..... i mi smo ziher treći...
trebamo pustiti Ganu da nas razbiju.... i da oni budu prvi u skupini
a eng drugi.... i tako ih gurnuti na Špa u 1/8 f ( ako prođu Kolumbiju )
Prikaži još ↓
ice cool
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Neće kolumbija biti 1 u toj skupini, portugal ih dobiva i kolumbija ide dalje kao 2..
sa
sagan1
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Koji glupi clanak
l1
lloris 1
24.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Znači najbolje je završiti prvi kao i uvijek, a ne treći samo mislim da mi Ganu teško da ćemo dobiti, čak mislim da bi Englezi mogli kiksat protiv Paname, ali n
ekako naši ne ulijevaju povjerenje u pobjedu u zadnjem kolu najviše x
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .