Obavijesti
Komentari 61
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

da
vatrenima je bolje da se priberu i upitaju se di ovo sve vodi...super pobjeda je pobjeda ne gleda joj se u zube,laganih tekmi nema nit ce ih bit,ali zelja,pozrt Prikaži još ↓
pt
Ako cemo se kolumbije bojat onda nek idemo odma kuc
Euronymous
Najbolje 4. da budemo i da idemo doma
rumjacks_1
Kako igraju to bi i hajduk lagano pobijedio
ko
nisu više vatreni nego veterani
AL
Kakve gluposti pišete 😃
Pa
Ako do subote bude 4 grupe iz kojih treći ne prolaze u 1/16 f..... i mi smo ziher treći... trebamo pustiti Ganu da nas razbiju.... i da oni budu prvi u skupini Prikaži još ↓
ice cool
Neće kolumbija biti 1 u toj skupini, portugal ih dobiva i kolumbija ide dalje kao 2..
sa
Koji glupi clanak
l1
Znači najbolje je završiti prvi kao i uvijek, a ne treći samo mislim da mi Ganu teško da ćemo dobiti, čak mislim da bi Englezi mogli kiksat protiv Paname, ali n Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .