Večerić i Metlikovec osvojili turnir na Cmroku, tenisače je posjetio i guverner Boris Vujčić

9

Turnirom u Zagrebu, na terenuma TK Cmrok, nastavljena je sezona Stars Open Toura, turneje tenisača rekreativaca.

Goran Ivanišević na Stars Open Touru 00:53

Na turniru je sudjelovalo više od 130 natjecatelja, a odigrano je više od 150 mečeva. Finalisti su dobili nagrade, u pojedinačnoj konkurenciji pehar je osvojio Lovro Metlikovec, koji je u finalu nadograo Hrvoja Klanca, pro single kategoriju opet je osvojio Dario Večerić, pobjedom nad Marijom Severom, dok su u konkurenciji parova najbolji bili Luka Mandić i Borna Vučkić-Herkov, a pro parova Matija Kobetić i Dario Večerić.

Prvi se put igrao i utješni turnir, u kojem je slavio Goran Bumbar pobjedom u finalu nad slavnim sportskim komentatorom Mariom Glavanom.

Turnir je posjetio i teniski zaljubljenik guverner Boris Vujčić, kao i ugledni liječnici dr. Kaliterna i dr. Duduković.