Veliki kiks Intera, Juventus ima priliku smanjiti zaostatak...

Marko Arnautović je u 42. minuti doveo goste u vodstvo, a u sedmoj minuti sučevog dodatka na kraju prvog dijela izjednačio je Rumunj Radu Dragusin. Genoa je tako osvojila vrijedan bod

Veliki bod osvojila je Genoa u 18. kolu talijanskog nogometnog prvenstva odigravši pred svojim navijačima 1-1 protiv vodeće momčadi Serie A, milanskog Intera.

Marko Arnautović je u 42. minuti doveo goste u vodstvo, a u sedmoj minuti sučevog dodatka na kraju prvog dijela izjednačio je Rumunj Radu Dragusin. Utakmica na stadionu Luigi Ferraris je u prvom poluvremenu morala biti prekinuta na 10 minuta, zbog dimne zavjese koju su stvorili domaći navijači uporabom pirotehničkih sredstava.

Serie A - Genoa v Inter Milan

Milan Badelj je kao kapetan odigrao cijelu utakmicu za Genou.

Inter je prekinuo niz od četiri uzastopne pobjede, a sada ima 45 bodova, pet više od drugoplasiranog Juventusa koji će u subotu (20.45 sati) ugostiti Romu u derbiju kola. Genoa je s 20 bodova ostala na 13. poziciji.

Lazio je pred svojim navijačima preokretom došao do pobjede 3-1 protiv Frosinonea. Gosti su poveli u 57. minuti golom Argentinca Matiasa Soulea iz kaznenog udarca. Njegov sunarodnjak Valentin Castellanos je u 70. minuti izjednačio, a samo dvije minute poslije Danac Gustav Isaksen je pogodio za vodstvo Lazija. Konačnih 3-1 postavio je Španjolac Patric u 84. minuti.

Toma Bašić je ostao na klupi za pričuve Lazija, a kod gostiju je u istom statusu bio Karlo Lulić.

Lazio je s 27 bodova došao do osme pozicije, a Frosinone je ostao na 14. mjestu s 19 bodova.