Komentari 6

VIDEO Ajax primio gol nakon velike greške hrvatskog stopera

1

Excelsior je smanjio u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela, a domaćin je zatim neočekivano preuzeo vodstvo u 48. minuti nakon velike greške hrvatskog stopera Jakova Medića

Hrvatski stoper i novo pojačanje Ajaxa, Jakov Medić (24), prošlog je vikenda zabio fantastičan gol u uvljerljivoj pobjedi Ajaxa 4-1 protiv Heraclesa.

Međutim, drugo kolo neće biti baš tako nezaboravno za nizozemskog velikana i Medića.

POGLEDAJTE VIDEO: AEK ILI DINAMO?

Ajaxova senzacija za 24sata otkrila da ga je zvao i Dinamo: Sad sam uz Laudrupa i Suareza

Naime, Ajax je remizirao u gostima protiv Excelsiora, koji je bio autsajder uoči ove utakmice. Ajax je poveo u 25. minuti golom Briana Brobbeyja, kojem je nakon VAR-a poništen i gol u 41. minuti.

Excelsior je smanjio u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela, a domaćin je zatim neočekivano preuzeo vodstvo u 48. minuti. Upravo je Medić pogriješio pri predaji lopte u vlastitom šesnaestercu, a Excelsior je brzo iskoristio njegov kiks i poveo.

Hrvat nakon golčine karijere: Nisam znao što se događa...
Pogledajte 'bombu' Hrvata u službenom debiju za Ajax!

Situaciju možete pogledati OVDJE.

To vodstvo izdržalo je sve do 72. minute, kada je Ajax izjednačio preko Davyja Klaassena.

POGLEDAJTE VIDEO: REKORDNA GODINA ZA VATRENE