Komentari 4

VIDEO Brozović zabio dva gola za Al Nassr i spasio ga blamaže!

Veznjak "vatrenih" nije zabio od 30. prosinca, a post je prekinuo na gostovanju kod Al Akhdouda, gdje je zabio i Cristiano Ronaldo. Činilo se kako će Al Nassr ispasti iz utrke za naslov, a onda se u 91. ukazao Brozo

Hrvatski nogometni reprezentativac Marcelo Brozović (31) na gostovanju Al Nassra kod Al Akhdouda u 31. kolu saudijskog prvenstva zabio je lijep gol za vodstvo u sedmoj minuti udarcem s ruba šesnaesterca uz samu lijevu stativu. Brozoviću je to četvrti gol sezone, prvi od 30. prosinca, a ima čak deset asistencija u 39 nastupa.

Broz i Budimir pjevaju Prljavo Kazalište, Thompsona, Nove Fosile i navijačke hitove 05:06

Vodstvo je u 15. minuti udvostručio Cristiano Ronaldo, a onda su počeli problemi za zvjezdanu momčad. Hassan Al-Habib je u 60. zabio za 2-1, a Saviour Godwin donio šokantno izjednačenje. Činilo se kako će Al Nassr i matematički ostati bez šansi za naslov, a onda je na scenu opet stupio Brozović i drugim golom u 91. minuti donio pobjedu!

Al Nassr uz utakmicu više od Al Hilala ima devet bodova zaostatka, ali njegove su šanse za titulu svedene na puku teoriju. Trebao bi pobijediti u svim utakmicama, a rival, koji nije izgubio nijednom u sezoni, prosuti sve. Baš iduće kolo 17. svibnja donosi njihov međusobni sudar, Al Nassr je domaćin.