Komentari 3

VIDEO Čavlinu spasila prečka, pogledajte Šotičekov prvijenac

Jedini gol na utakmici zabio je Marin Šotiček kojemu je to bio prvijenac u HNL-u, a Lokomotivi prva pobjeda u sezoni

U prvoj utakmici 7. kolo HNL-a u Koprivnici su se susreli Slaven Belupo i Lokomotiva. Gosti su slavili 1-0 golom Marina Šotičeka iz 65. minute. Prvo poluvrijeme bilo je sve, samo ne zanimljivo, iako je pred odlazak na predah prečka spasila Lokomotivu. Antonio Bosec sjajno je tukao glavom, no Čavlina je imao sreće. U nastavku susreta imao je Slaven nekoliko ulazaka u protivnički šesnaesterac, no prvi i, ispostavilo se, jedini gol zabija Lokomotiva, točnije Šotiček kojemu je to bio prvijenac u HNL-u, a Lokomotivi prva pobjeda u sezoni.

POGLEDAJTE SAŽETAK: Slaven Belupo - Lokomotiva (0-1)

Slaven Belupo - Lokomotiva 0-1 (sažetak) 01:15

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.