Komentari 39

VIDEO Helikopter preletio iznad Poljuda, voditelj ostao u šoku: Da ne bi bilo da mi se priviđa...

Da ne bi bilo da imam nekakva priviđanja, helikopter je prošao između istočne i zapadne tribine. Ne znam ni kako, a dobio sam informaciju iz kluba da ni oni ne znaju o čemu je riječ, rekao je komentator Maxsporta

Nogometaši Osijeka i Hajduka bili su na odmoru nakon prvih 45 minuta (0-0) a za to je vrijeme nisko iznad poljudskom travnjaka preletio - helikopter!

Mnogi su se začudili tom prizoru, ali valja istaknuti da je u Splitu vojna luka Lora pa to možda može objasniti neke stvari.

Pogledajte video

- Da ne bi bilo da imam nekakva priviđanja, helikopter je prošao između istočne i zapadne tribine. Ne znam ni kako, ni zašto, a dobio sam informaciju iz kluba da ni oni ne znaju o čemu je riječ. Nadajmo se da nije ništa ozbiljno i opasno - rekao je komentator Maxsporta.

VIDEO Krcati Poljud skandirao 'Leko, odlazi! Skinite dresove'

Bilo kako bilo, taj je prizor sve iznenadio, ali kako nam je rečeno, nije ni ništa neuobičajeno u Splitu, ali šok se dogodio na terenu gdje je Osijek slavio na gostovanju (2-0).

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.

UŽIVO Varaždin - Dinamo 0-0: Pravi HNL raritet u Varaždinu, 15 udaraca u prvih 45 minuta!
MODRI U SUSJEDSTVU

Varaždin je zadnji put zaustavio Dinamo na domaćem terenu, a prije 10 dana "modri" su teškom mukom slavili na Maksimiru. Sada imaju novu priliku prenoćiti na prvome mjestu uoči derbija s Rijekom
VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem