Komentari 2

VIDEO Inter deklasirao Udinese, Atalanta u 95. šokirala Milan!

U susretima milanskih klubova palo je devet golova. Inter je utrpao četiri gola i vratio se na vrh Serie A dok se Milan dvaput vraćao iz zaostatka u Bergamu, ali izgubio u sudačkoj nadoknadi

Nogometaši Intera vratili su se na vrh ljestvice talijanske Serie A sigurnom 4-0 (3-0) domaćom pobjedom protiv Udinesea u susretu 15. kola.

Susret je bio riješen između 37. i 44. minute kada je Inter postigao tri gola. Calhanoglu je u 37. minuti s bijele točke "probio bunker" gostiju i sada ima realizaciju 10/10 otkako je stigao u klub, a ubrzo potom su Dimarco (42) i Thuram (44) povisili na 3-0, da bi konačni rezultat postavio prvi strijelac Serie A Lautaro Martinez (84) u samoj završnici.

Vodeći Inter sada ima 38 bodova, dva više od drugog Juventusa, dok je Udinese ostao 16. sa 12 bodova.

Muriel srušio Milan

Ranije u subotu je hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić igrao do 87. minute za Atalantu u 3-2 (1-1) domaćoj pobjedi protiv Milana. Domaće je dva puta u vodstvo dovodio Lookman (38, 55), gosti su se vraćali u igru preko Girouda (45+3) i Jovića (80), ali nakon što je Muriel (90+5) fantastično petom iz punog trka prevario Maignana za 3-2 više nije bilo vremena i za treće poravnanje.

Ovom pobjedom Atalanta je skočila na sedmo mjesto sa 23 boda, koliko ima i šesta Fiorentina, dok je treći Milan ostao na 29 bodova.