VIDEO Krama asistirao u porazu Hoffenheima, Bayern desetak sekundi igrao s dvanaest igrača

4

Hoffenheim je poražen kod kuće od Bochuma (1-2) u 28. kolu Bundeslige, a asistenciju za jedini gol domaćina ubilježio je Andrej Kramarić.

Kramarić je u 54. minuti namjestio gol Raumu za 1-1, no gosti su s dva gola Japanca Asama došli do važne pobjede. Kramarić je imao dvije velike šanse, a odigrao je cijelu utakmicu.

Bundesliga - Hertha BSC v TSG 1899 Hoffenheim

Asistenciju Kramarića pogledajte ovdje

Bayern je u derbiju u Freiburgu pobijedio s 4-1 i opet ima devet bodova više od Dortmunda.

Za branitelja naslova zabili su povratnik nakon loma noge Leon Goretzka (58), Serge Gnabry (73), Kingsley Coman (82) i Marcel Sabitzer (90+6), a za Freiburg Nils Petersen u 63. minuti. Josip Stanišić je ostao na klupi Bayerna.

Susret je obilježila i zbrka prilikom zamjena slijedom koje su Bavarci desetak sekundi igrali s 12 igrača u polju.

Incident se dogodio u 86. minuti kada su Corentin Tolisso i Kingsley Coman trebali izaći, a ući Marcel Sabitzer i Niklas Sule. No, četvrti sudac je pokazao pogrešan broj za Comana i francuski krilni napadač je igrao još nekoliko sekundi prije negoli je uočena pogreška.

- Četvrti sudac je pokazao pogrešan broj - rekao je trener Bayerna Julian Nagelsmann.

- Coman nije znao da mora izaći. Bilo je to osam ili devet sekundi, mislim da smo tako igrali. Nije to bio incident koji je presudio u igri, ali ipak pomalo čudan. Normalno je da navijači o tome raspravljaju. Znam tko je kriv, ali neću ih imenovati i učiniti vam uslugu. Sretan sam što smo pobijedili.

Bundesliga - SC Freiburg v Bayern Munich

Šest kola prije kraja prvenstva vodi Bayern sa 66 bodova, Dortmund ima utakmicu manje i 57 bodova, a treći Leverkusen učvrstio se na poziciji s 51 bodom pobijedivši kod kuće Herthu Berlin s 2-1.

Arminia Bielefeld i Stuttgart odigrali su 1-1, Borna Sosa zbog ozljede prepona nije bio u sastavu Stuttgarta.

Eintracht i Greuther Fürth su igrali 0-0, a Kristijan Jakić je igrao za domaćine do 84. minute. Fürth je zadnji, deset bodova udaljen od spasa.