Komentari 11

VIDEO Kramarić zabio novi gol, talentirani Hrvat debitirao za Bayern! Kovač opet bez pobjede

Mladi i talentirani hrvatski reprezentativac Lovro Zvonarek odigrao je prve minute za seniorsku momčad Bayerna, dok je Andrej Kramarić zabio sedmi gol u Bundesligi ove sezone

Nogometaši Bayerna slavili su na gostovanju kod Augsburga s 3-2 i ostali pratitelji lideru Bayeru, a mladi hrvatski reprezentativac Lovro Zvonarek (18) ušao je u igru tijekom sudačke nadoknade i tako odigrao prve minute za seniorsku momčad bavarskog velikana!

Bavarci u slavili golovima Aleksandra Pavlovića iz 23., Alphonsa Daviesa iz sudačke nadoknade prvog dijela i Harryja Kane iz 58. minute. Oba pogotka domaćina postigao je Ermedin Demirović, i to u 52. i četvrtoj minuti nadoknade drugog poluvremena. Manuel Neuer je u 88.minuti obranio penal Michelu.

Bjelica se oglasio: Želim se ispričati Saneu. Ovako nikad u životu ne bih smio reagirati

Hrvatski napadač Dion Drena Beljo ušao je u 62. minuti za Augsburg, koji je doživio osmi poraz u sezoni te se nalazi na 12. mjestu s 21 bodom. Bayern je s nova tri boda došao na njih 47, jedan manje od vodećeg Bayera koji svoj susret igra u večernjem terminu.

Kramarić zabio sedmi gol u sezoni

Hrvatski reprezentativac i nogometaš Hoffenheima Andrej Kramarić zabio je svoj sedmi gol u Bundesligi ove sezone. Pogodio je u utakmici protiv Heindeheima iz penala na u sedmoj minuti dodatka prvog poluvremena za 1-1. Heindeheim je poveo u 29. minuti pogotkom Erena Dinkcija.

Nijemci pišu o Bjeličinoj 'žutoj minuti': 'Nasrnuo je na Sanea i bio nasilan. Čeka ga suspenzija'

Gol Kramarića pogledajte OVDJE.

VfL Wolfsburg - 1. FC Köln

U Stuttgartu su igrale treća i četvrta momčad sezone. Domaći su vodili 2-0 golovima Deniza Undava i Enza Millota, ali je tada za goste na scenu stupio Šeško koji je preciznim udarcem glavom u 32. minuti smanjio na 1-2. No, nastavak je bio sličan, domaći su prednost povećali golom Jamieja Lewelinga, nekoliko minuta kasnije Lois Openda smanjio je na 2:3 za Leipzig.

Kovač opet bez pobjede

No već minutu kasnije domaći imaju prednost od 4-2 nakon drugog pogotka Undava. Isti je igrač u 75. minuti postigao i treći gol na utakmici.

Wolfsburg i Koeln odigrali su 1-1, a Lovro Majer je igrao do 71. minute.