Komentari 2

VIDEO Ludnica u Milanu: Inter izvukao živu glavu, Verona je promašila penal u 96. minuti!

Thomas Henry je prvo postao heroj kada je samo 45 sekundi nakon ulaska zatresao Interovu mrežu, a zatim tragičar kada je promašio zlatnu šansu na samom kraju utakmice

Nogometaši milanskog Intera ostaju vodeća momčad Serie A nakon što su u subotu kod kuće u utakmici 19. kola pobijedili Veronu 2-1.

Lautaro Martinez opet zabio

Momčad Intera rano je došla u vodstvo, u 13. minuti, kada je Argentinac Lautaro Martinez zabio svoj 16. ligaški gol ove sezone. Osvajač Svjetskog prvenstva u Katru tek je drugi Interov igrač otkako je sustav Serie A s 20 momčadi koji je u prvom dijelu prvenstva zabio 16 pogodaka. Ispred je samo Mauro Icardi sa 17 iz sezone 2017/18.

Serie A - Inter Milan v Hellas Verona

No, Verona dolazi do izjednačenja, u 74. minuti Thomas Henry je zabio za 1-1. Francuz je ušao u igru i postigao gol svega 45 sekundi nakon ulaska što je najmanji razmak ove sezone.

Verona promašila penal za pobjedu

Pobjedu Interu osigurao je u sudačkoj nadoknadi Davide Frattesi. Veroni je na kraju susreta sviran kazneni udarac, izvođač je bio Henry, ali je pogodio samo okvir gola.