Komentari 20

VIDEO Majstorija Vlašića protiv Napolija! Pogledajte krasan gol i emotivnu reakciju navijača

5

Drugi gol sezone zabio je hrvatski reprezentativac u velikoj pobjedi Jurićeve momčadi nad braniteljem naslova (3-0). Preciznim udarcem pogodio je malu mrežicu i dobio veliki pljesak po izlasku

Nikola Vlašić zabio je krasan gol u velikoj pobjedi Torina nad Napolijem u nedjeljnoj utakmici 19. kola Serie A. Momčad bivšeg hrvatskog reprezentativca Ivana Jurića trijumfirala je 3-0 nad prvakom i sasvim mu se približila na ljestvici, na desetom je mjestu.

POGLEDAJTE VIDEO: Mladi Nikola Vlašić

00:15

Ofenzivac "vatrenih" zabio je drugi gol Torina u 52. minuti. Dobio je loptu Duvána Zapate na 20-ak metara od gola, namjestio je na desnu nogu i vrhom kopačke je iz mjesta poslao uz samu desnu stativu za veliko veselje na tribinama Olimpijskog stadiona.

Nikola Vlašić protiv Napolija

Vlašiću je to prvi gol nakon dva mjeseca, drugi ove sezone u 19. nastupu. Službeni spiker proslavio ga je povikavši čak 11 puta Nikola, dok je publika, uključujući predsjednika kluba, uglas odgovarala Vlašić. Iz igre je izašao u 90. minuti uz veliki pljesak navijača.

Nakon osam i pol godina suše, odnosno čak 16 utakmica, Torino je uspio pobijediti Napoli.

Gol Vlašića Napoliju pogledajte OVDJE.

Serie A - Torino v Napoli
Serie A - Torino v Napoli Serie A - Torino v Napoli

Vodeći gol za Torino zabio je Antonio Sanabria u 43. minuti, a pobjedu potvrdio Alessandro Buongiorno u 66. Torinu je put do pobjede bitno olakšao Pasquale Mazzocchi prekršajem za izravan crveni karton u 50. minuti.

Prva je to pobjeda Torina nakon dva neuspjeha u nizu, dok je Napoli u katastrofalnoj formi, ne zna za pobjedu četiri utakmice, od čega je tri izgubio.