U igri je, simbolično, zamijenio Neymara s kojim je dijelio svlačionicu u Barceloni. Čudno ga je vidjeti u dresu PSG-a, s brojem 30 na leđima, no jedno je sigurno - Messi je debitirao i spreman je na velike stvari

Nogometna javnost je čekala i konačno dočekala - Lionel Messi debitirao je za PSG!

POGLEDAJTE VIDEO: Messi maše fanovima u Parizu

Messi maše fanovima u Parizu nakon transfera u PSG VIDEO

Parižani su s 2-0 slavili na gostovanju kod Reimsa, a Messi je dobio pola sata u drugom poluvremenu. U igri je, simbolično, zamijenio Neymara.

Ligue 1 - Stade de Reims v Paris St Germain

Nevjerojatno izgleda prizor Messija u dresu koji nije Barcelonin. Čak i nakon gledanja nekoliko puta. Trebat će vremena za naviknuti se, no konačno se dogodio i debi argentinskog superstara.

PSG je u prednost došao već u 16. minuti kada je Angel Di Maria proigrao Mbappea, a Francuz pogodio za 1-0. Prema svemu, ovo bi mogla biti njegova posljednja utakmica u dresu Parižana.

Mbappe je bio igrač utakmice, u 64. minuti stigao je do drugog gola i to na asistenciju novog pojačanja PSG-a Achrafa Hakimija, koji je stigao iz Intera.

No, iako je Mbappe odradio još jednu utakmicu zbog koje će se o njemu pričati, show je ukrao Lionel Messi. Pochettino ga je poslao na zagrijavanje pa dvije minute nakon gola uveo u igru umjesto Neymara.

Messijev debi izazvao je opću euforiju na tribinama, gostujući navijači su 'podivljali' i snažnim navijanjem pozdravili novo pojačanje. Čudno jest, Messijev lik u dresu PSG-a s brojem 30 na leđima nešto je što će trebati prožvakati. No jedno je sigurno - Messi je konačno debitirao i spreman je napraviti velike stvari u Francuskoj.