Komentari 42

VIDEO Modrić nadmašio samog sebe: Ostavio je Amerikance bez daha jednim dodavanjem

U pripremnoj utakmici za novu sezonu snage su odmjerlili Real Madrid i Milan. Talijanski klub imao je vodstvo od 2-0 do 57. minute, no onda je uslijedio preokret. Vrlo važnu ulogu u tome odigrao je naš Luka Modrić

Gledatelji na stadionu Rose Bowl u Pasadeni svjedočili su spektakularnom preokretu 'kraljevskog kluba' koji je na krilima Federica Valverdea i Viniciusa Juniora uspio doći do pobjede 3-2 nad Milanom.

Talijanska momčad do 57. minute držala je vodstvo od 2-0 do kojeg su došli pogotcima Tomorija (25.) i Romera (42.), no onda je uslijedio preokret.

'Predator' se družio s Modrićem na treningu 'kraljeva', Luka se zanimao za Francisov idući meč

Realov trener Carlo Ancelotti na poluvremenu je promijenio gotovo čitavu momčad, a tada je u igru ušao i Luka Modrić (37)

Spanish football La Liga match - Real Madrid vs Espanyol

U 57. i 59. minuti mrežu je zatresao Valverde, a konačan rezultat postavio je Vinicius Junior u 84. minuti nakon spektakularne asistencije Luke Modrića.

Arrivederci, Ante! Milan ne vodi Rebića na pripreme u SAD

Dugom loptom sa svoje polovice izbacio je Milanovu obrambenu liniju i milimetarski precizno pogodio Viniciusa koji je bez problema svladao Milanovog vratara.

Modrićeva asistencija postala je hit na društvenim mrežama.

Iduću utakmicu na američkoj turneji Real Madrid odigrat će u četvrtak s Manchester Unitedom, a nakon toga ga još čekaju dvoboji s Barcelonom i Juventusom.