Komentari 14

VIDEO Modrić petom promašio dodavanje pa je Real primio gol u prvoj minuti: Dobio ih Juve

Do početka prvenstva u Španjolskoj još je tjedan dana, a 'kraljevi' su u SAD-u izgubili od Juventusa (3-1). Prvi gol dobili su odmah na startu i to nakon pokušaja atraktivnosti kapetana hrvatske reprezentacije

Četrdeset sekundi nakon što je započela prijateljska utakmica između Real Madrida i Juventusa, Luka Modrić (37) petom je pokušati odigrati loptu za Viniciusa u izlasku iz presinga, ali njegovo je dodavanje presjekao Alex Sandro i započeo krasnu akciju iz koje je Real primio gol za 1-0.

Navijačica Reala nije imala za ulaznicu. Modrić je iznenadio

Dao je loptu za Locatellija koji je odigrao na Keana, on je spustio za Chiesu koji je uposlio McKennieja. Američki je nogometaš pogodio stativu, a lopta se odbila direktno u noge Moisea Keana koji ju je samo pospremio u mrežu za vodstvo 'stare dame' u prvoj minuti susreta. Video možete pogledati OVDJE.

Manchester City uvjerljivom pobjedom nad Realom plasirao se u finale Lige prvaka

Dobru igru u Orlandu talijanska je momčad okrunila golom Timothyja Weaha u 20. minuti, dok je do poluvremena na asistenciju Kroosa rezultat smanjio Vinicius Junior. Konačnih 3-1 za talijansku momčad je u petoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena postavio Dušan Vlahović. Do početka prvenstva u Španjolskoj još je tjedan dana, dok ligaška uzbuđenja u Italiji kreću za dva tjedna.