Komentari 2

VIDEO Napoli deklasirao Torino. Jurićevi su primili četiri komada

3

Victor Osimhen i Khviča Kvaratshelia pononovno su priredili šou u velikoj pobjedi Napolija na gostovanju u Torinu kod hrvatskog stručnjaka Ivana Jurića

Ništa ne može stati na put nogometašima Napolija ove sezone! Oni su u 27. kolu talijanske Serie A, kao gosti, s 4-0 pobijedili Torino, sastav koji vodi hrvatski strateg Ivan Jurić (47).

Već u devetoj minuti Napoli je poveo nakon kornera. Nebeski je poletio Victor Osimhen i glavom zabio svoj 20. prvenstveni pogodak ove sezone. Na 2-0 povećao je Gruzijac Kvarachelia koji je u 35. minuti pogodio s bijele točke.

Serie A - Torino v Napoli

Torino nije bio bezopasan u prvom dijelu, a možda i najopasniji domaći igrač bio je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić koji je zamijenjen u 85. minuti.

Napoli 'stisnuo gas' u drugom poluvremenu

No, nedjeljna priča u Torinu je završila odmah na startu drugog poluvremena. U 51. minuti je Nigerijac Osimhen postigao novi pogodak glavom, svoj drugi na utakmici za velikih 3-0. Tu nije bio kraj domaćim mukama pa je tako u 68. minuti Ndombele povećao na 4-0 što mu je bio premijerni pogodak za Napoli, a asistirao mu je prvi asistent Serie A, Khviča Kvaratshelia.

Golove Osimhena pogledajte OVDJE i OVDJE.

Na tronu ljestvice Napoli ima utakmicu više od drugog Intera, ali i čak 21 bod više.

Fiorentina je na domaćem terenu s minimalnih 1-0 svladala Lecce, a utakmicu je odlučio gostujući igrač Gallo koji je u 27. minuti postigao autogol. Kroz cijelu utakmicu na domaćoj klupi za pričuve je ostao hrvatski nogometaš Josip Brekalo. Ovom pobjedom Fiorentina je skočila na sedmo mjesto ljestvice.