Komentari 21

VIDEO Neočekivani junaci zabili prvijence za Dinamo protiv Istre

Dinamo je bez većih problema slavio protiv Istre i došao do važna tri boda koja su "modre" izvadili iz rezultatske krize. Jakirovićeva momčad zadovoljna ide na reprezentativnu pauzu

Dinamo je u 11. kolu HNL-a slavio 3-0 protiv Istre i tako se barem malo oporavio od rezultatske krize. Nakon Hajduka i Ballkanija Istra je došla kao naručena jer "modri" u Zagrebu nisu imali težak posao protiv pretposljednje momčadi lige.

POGLEDAJTE VIDEO: Sažetak utakmice Dinamo - Istra (3-0)

Dinamo - Istra 1961 3-0 (sažetak) 01:53

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.

Momčad Sergeja Jakirovića do vodstva je došla u 16. minuti, a prvijenac za Dinamo zabio je Maxime Bernauer nakon kornera kojeg je izveo Marko Bulat

Jakirović: Kod Nevistića se nakupilo i mentalnog umora, ali on je i dalje naš prvi golman

Tri minute kasnije Mahir Emreli je imao lijepu priliku za povećanje prednosti, ali je pucao preko gola. Emreli je bio korak do gola i u 32. minuti, ali je Majkić bio uspješan.

Statistika utakmice Dinamo - Istra:

U 59. minuti Dinamo je povećao prednost. Emreli je uposlio Marka Bulata koji je neobranjivo pogodio za 2-0. Samo sedam minuta kasnije razriješene su sve dvojbe oko pitanja pobjednika, ako ih je uopće bilo. Bulat je ubacio u kazneni prostor, a u gužvi se najbolje snašao Mauro Perković zabivši za 3-0.

Dinamo je tako pred nešto više od 5000 gledatelja došao do važna tri boda.

VIDEO Dva nenadana Dinamova junaka zabila prvijence, Jakir maknuo Mihajličenka i Šutala!