VIDEO Ni rani gol ni isključenje nisu zaustavili Liverpool. Gol Japanca za svjetske naslovnice

Razigrani Brighton razbio je Wolverhampton, a pogodak Mitome bio je za prste polizati. Kao na videoigri prošao je kroz obranu, nezaustavljivo se sjurio prema golu i poentirao

Drugo kolo engleske Premier lige donijelo je puno uzbuđenja. Većina očiju u prvim utakmicama subotnjeg programa bile su uprte u događanja na Anfieldu, u susret koji je pružio iznimno uzbudljiv nogomet i pregršt događanja. Liverpool je dominantno slavio 3-1 (2-1) protiv Bournemoutha premda je primio gol već u ranoj fazi pa na početku drugog poluvremena ostao s desetoricom.

Golijadu na Anfieldu započeo je Semenyo već u 3. minuti, a rezultat je poravnao Diaz u 28. Do kraja prvog dijela Liverpool je okrenuo na 2-1. Salah je u 36. promašio penal pa iz popravnog pokušaja spremio loptu u mrežu.

POGLEDAJTE VIDEO: PROGNOZA UTAKMICE AEK - DINAMO

U nastavku susreta Mac Allister je u 58. minuti zbog oštrog starta na zglob suparnika zaradio izravni crveni karton i izabranici Jurgena Kloppa našli su se u problemu. Ili nisu? Jer samo četiri minute kasnije 'redsi' su s igračem manje povećali prednost, a strijelac je bio Diogo Jota nakon odbijanca. Pucao je Szoboszlai, Neto odbio do Jote koji nije mogao promašiti.

Iako je Liverpool više od pola sata igrao s igračem manje, to se na travnjaku nije osjetilo. Dapače, domaćin je bio znatno dominantniji pa i djelovao bolje nego kad je imao svih 11 igrača na terenu.

Brentford je slavio na gostovanju kod Fulhama 3-0, a strijelci su bili Wissa u 44. te Mbeumo u 66. i 93. minuti. Ream je ostavio momčad na cjedilu u 64. minuti zbog drugog žutog kartona.

Brighton je razbio Wolverhampton na gostovanju s visokih 4-1. Zabijali su Mitoma u 15., Estupinan u 46. te March u 51. i 55. minuti, a jedini pogodak za domaćina postigao je Hee-Chan Hwang u 61. minuti. Posebno je upečatljiv bio prvi pogodak Japanca koji je kao na videoigri prošao kroz obranu 'vukova' kao da ih nema i fino poentirao. Nunes je u 95. minuti isključen zbog drugog žutog kartona.