Komentari 81

VIDEO Nova majstorija Pašalića! Mario pruža predstave života

Sada je na samo gol zaostatka za Duvanom Zapatom, koji je na devet pogodaka. Uzevši u obzir o kakvom sjajnom napadaču i strijelcu je riječ... Pašalić ove sezone pruža najbolje partije u karijeri

Atalanta je na gostovanju kod Udinesea u 21. kolu Serie A slavila s visokih 6-2 (3-0) u pravoj golijadi. Činilo se da bi momčad s Friulija mogla napraviti određene probleme Gasperiniju i nogometašima 'božice', ali Mario Pašalić i društvo imali su drugačije planove.

POGLEDAJTE VIDEO:

Pašalić ugostio djecu iz Kaštela u Bergamu VIDEO

Pa je Atalanta povela već nakon 17 minuta sjajnim golom hrvatskog reprezentativca! Onako iz drugog plana kako to Pašalić najbolje radi! Odlično je ispratio akciju pa dočekao ubačaj Pezzelle s lijevog boka. Nadskočio je čuvara i fantastično pogodio iz situacije u kojoj je malo tko vidio pogodak.

Majstorski je glavom prebacio Padellija i Atalanta je vrlo rano povela.

Serie A - Udinese v Atalanta

VIDEO GOLA POGLEDAJTE OVDJE

Inače, bio je to Pašalićev osmi gol u sezoni i sada je na samo gol zaostatka za najboljim strijelcem kluba Duvanom Zapatom, koji je na devet. Uzevši u obzir o kakvom sjajnom napadaču i strijelcu je riječ... Pašalić igra nogomet života!

Pet minuta nakon vodećeg, Atalanta je stigla i do drugog pogotka. Zabio je Luis Muriel, koji nije proslavio pogodak. Tri godine nosio je dres Udinesea.

VIDEO GOLA OVDJE

Do kraja poluvremena, gostujući nogometaši povećali su prednost na 3-0. Udinese je pao u prvih 45 minuta bez ispaljenog metka. Ruslan Malinovskij zabio je iz odbijanca dvije minute prije isteka prve dionice.

Udinese je uspio smanjiti preko Moline u 59. minuti. Lopta se nezgodno odbila od gostujuće obrane i Atalanta je još jednom primila. Bio je to 25. gol koji je 'božica' primila ove sezone u Serie A čime ima najgoru obranu prvih top 5 momčadi.

A Luis Muriel bio je posebno inspiriran protiv bivšeg kluba. U 76. minuti zabio je za 4-1. Tu nije stalo, Beto je u 88. smanjio na 4-2, a onda Maehle samo minutu kasnije zabio i peti pogodak 'božice'.

Da se utakmica igrala još pola sata tko zna koliko bi golova palo. Jer padali su kao na traci. Posljednji je u 92. minuti postigao Pessina za ukupno šest komada u mreži Udinesea.