VIDEO Odigrao utakmicu, stao na vagu i nije mogao vjerovati

Brazilski napadač Hulk za vrijeme utakmice Atletico Mineira protiv Tombensea u regionalnom prvenstvu zabio je i asistirao i smršavio gotovo šest kilograma

Nogomet može biti strašno iscrpljujuć za tijelo, pogotovo u toplijem dijelu godine. Osjetio je to na koži i poznati brazilski nogometaš Hulk (36) koji igra za Atlético Mineiro.

Prije posljednje utakmice, gostovanja kod Tombensea u regionalnom prvenstvu Mineira, stao je na vagu koja je pokazala 97,6 kila. Dva sata kasnije ista vaga pokazala je 91,9 kila! Gotovo šest kila manje. Iz Hulkova izraza lica jasno se moglo vidjeti da je i sam iznenađen.

Hulk se inače više znoji tijekom napora, a njegov gubitak težine može se usporediti s onime vozača Formule 1 koji tijekom jedne utrke mogu izgubiti između četiri i šest kilograma.

Iako je u ozbiljnim nogometnim godinama, Hulk još nije zaboravio zabijati. Asistirao je i zabio u spomenutoj utakmici u pobjedi 2-1, a prije 10 dana je zabio još dva komada.

Bivši igrač Porta, Zenita i Shanghaija ima ugovor s Atletico Mineirom do kraja 2024. uz opciju za još jednu godinu.