Komentari 11

VIDEO Ovo je zabijao zatvorenih očiju: Ronaldo fulao nemoguće!

6

Pogba se atraktivnim driblingom na lijevoj strani riješio svog čuvara Forshawa i poslao idealnu loptu u peterac. Na nju je natrčao Ronaldo i s nekoliko metara udaljenosti pogodio - ravno u golmana

U 26. kolu Premiershipa Manchester United je slavio na gostovanju kod Leedsa sa 4-2. 'Crveni vragovi' nakon prvih 45 minuta imali su 2-0 golovima Maguirea i Fernandesa, no momčad Marcela Bielse je na samom startu drugog dijela zabila dva gola u razmaku od minute i izjednačila. Unitedu su na koncu pobjedu donijeli Fred i Elanga.

Bila je to 15. ligaška utakmica za Manchester u ovoj sezoni u kojoj je Cristiano Ronaldo zaigrao, a nije zabio! A mogao je. Itekako! U 26. minuti, Pogba se atraktivnim driblingom na lijevoj strani riješio svog čuvara Forshawa i poslao idealnu loptu u peterac. Na nju je natrčao Ronaldo i s nekoliko metara udaljenosti pogodio - ravno u Mesliera! Ovakve je prilike Portugalac nekoć zabijao zatvorenih očiju.

Premier League - Leeds United v Manchester United

Pogledajte nevjerojatan promašaj Ronalda.

Ronaldo ne može zabiti: Golovi su mu presušili, a moći - blijede

Iskusni Portugalac tako je ostao na devet ligaških golova u ovoj sezoni, a još je šest utrpao u svom najdražem natjecanju - Ligi prvaka. Priliku za popravak statistike imat će u srijedu kada United gostuje na Wandi Metropolitano kod Atletico Madrida u prvoj utakmici osmine finala.

Manchester United je kod Leedsa došao do 13. pobjede u Premiershipu te 46. boda. Vodeći Manchester City ima 63, Liverpool je na 57, dok Chelsea ima 50.