Komentari 6

VIDEO Pašalić zatresao mrežu, Giroud oduševio hat-trickom

Pašalić u 30 nastupa u talijanskom prvenstvu ove sezone ima četiri gola i dvije asistencije, a njegova Atalanta ima slabašne izglede za Ligu prvaka, kojoj se nada i Milan nakon visoke pobjede od 5-1 i 'hat-tricku' Girouda

Nogometaši Atalante svladali su na domaćem terenu Veronu 3-1 u dvoboju 36. kola talijanske Serie A, a jedan je pogodak za domaćina postigao hrvatski reprezentativac Mario Pašalić (28).

Atalanta je time ostala i dalje u igri za ulazak u krug četiri najbolje momčadi Serie A što kao nagradu donosi igranje u Ligi prvaka iduće sezone, premda će put do tamo biti vrlo težak. Veroni ostaje i dalje napeta borba za ostanak u ligi.

Serie A - Atalanta v U.S. Sassuolo

Verona je povela u Bergamu golom Lazovića u 11. minuti, no kratko su gosti uživali u vodstvu. U 22. minuti je izjednačio Zappacosta, dok je Atalanta suparnika slomila u drugom poluvremenu.

Talijani: Rebić je izgubljen na terenu. Na ljeto - doviđenja!

U 53. minuti gol za 2-1 dao je Pašalić koji je iskoristio poigravanje s loptom gostujućeg vratara Montipa. Ukrao je loptu i lagano zabio za 2-1, što je bio njegov četvrti ovosezonski prvenstveni pogodak. Za 3-1 je strijelac bio Hojlund u 62. minuti. Pašalić je za Atalantu igrao do 76. minute.

VIDEO Berlusconi zadovoljno trlja ruke, Monza srušila prvaka

Pogledajte OVDJE gol Marija Pašalića.

Milan

Lakoćom su nogometaši Milana upisali domaću pobjedu u 36. kolu Serie A, s 5-1 je pobijeđena Sampdoria, čime je Milan prekinuo niz od tri poraza upisanih u Serie A i Ligi prvaka.

Champions League - Semi Final - First Leg - AC Milan v Inter Milan

U prvom poluvremenu Milan je stvorio prednost od 3-1 nakon jednog gola Rafaela Leaa i dva Oliviera Girouda. Na drugoj strani je strijelac bio veteran, 40-godišnji Quagliarella.

Pogba nakon više od godinu dana počeo od prve minute. Iz igre izašao ozlijeđen i u suzama

Raspucan je Milan bio u nastavku pa je Giroud tako kompletirao 'hat-trick', dok je gol dao i Španjolac Brahim Diaz koji je opet bio zapažen u Milanovoj igri. U prvom poluvremenu je upisao dvije asistencije.

Golove Girouda pogledajte OVDJE, OVDJE i OVDJE.

Milan je ovom pobjedom ostao u igri za treće ili četvrto mjesto, koja vode prema Ligi prvaka iduće sezone. Ima dva boda manje od Intera i bod manje od Lazija, ali te dvije momčadi tek moraju odraditi svoje dvoboje ovog kola.

Hrvatski nogometaš Ante Rebić nije konkurirao za Milan u ovom susretu.