Komentari 71

VIDEO Kako je Austrija zabila tri komada i šokirala Gradski vrt

Odlična je atmosfera bila među navijačima kako prije utakmice, tako i na tribinama, ali nastao je muk na tribinama Gradskog vrta kad je za Austriju zabio Arnautović. U nastavku smo primili još dva

Nisu zaprijetili golu Ivice Ivušića do te 41. minute, ali ona je bila kobna za hrvatsku reprezentaciju. Onisiwo je spustio loptu za kapetana Austrije Marka Arnautovića koji je pretrčao desetak metara, 'vagnuo' Ćaletu-Cara i zatim krasno pogodio kraj nemoćnog Ivušića!

Potop Hrvatske na startu Lige nacija i prvi poraz u Gradskom vrtu ikad! Austrija zabila tricu

Na startu trećeg izdanja Lige nacija 'vatreni' su u izmiješanom sastavu istrčali na travnjak Gradskog vrta i odigrali katastrofalno drugo poluvrijeme.

Odlična je atmosfera bila izvan stadiona i na tribinama, ali sve je malo splasnulo kad je Arnautović pogodio za vodstvo gostiju. Bila je to samo najava austrijske dominacije.

Navijači u Tvrđi 01:09

Imala je Hrvatska prilike, ali nisu uspjeli zabiti pokraj Lindnera koji je u tri navrata dobro reagirao. Austrijanci su se uglavnom branili ili pokušavali iz daljine, ali bila im je dovoljna jedna poluprilika za prednost u Osijeku. Zlatko Dalić ima rješenja na klupi, a pitanje je za kojim će posegnuti.

UEFA Nations League - Group A - Croatia v Austria

Michael Gregoritsch zabio je za 2-0 u 54. minuti. Austrijski je reprezentativac ostao sam među dosta hrvatskih nogometaša, a nakon što mu je s lijeve strane lijepo ubacio Wober, nije imao problema sa spremanjem lopte iza Ivušićevih leđa.

Samo tri minute kasnije Marcel Sabitzer opalio je s dobrih 25 metara od gola, lopta je prošla pokraj bloka i pokraj Ivušića u gol. Strašan je to nokdaun u Gradskom vrtu i rezultat kakav  je malo tko mogao predvidjeti, pa vjerojatno i kod gostiju.