Komentari 125

VIDEO Pogledajte gol kojim je Mance svrgnuo Dinamo s vrha! 'Hvala šefu što me vratio ovdje'

Dinamo je više držao loptu u nogama, Ivušić je desetak minuta ranije sjajnom intervencijom sačuvao mrežu... A onda je uslijedio trenutak Antonija Mancea, koji je četiri minute ranije ušao u igru

Ništa i ništa punih 77 minuta... Derbi Osijeka i Dinama bio je prava taktička bitka, pomalo i uspavanka, sve do trenutka kada je Gradski vrt eruptirao i na najbolji način proslavio 75. rođendan te okrugli, tisućiti nastup Osijeka u HNL-u.

POGLEDAJTE VIDEO:

Lovrićev doček u Osijeku 03:55

Dinamo je više držao loptu u nogama, Ivušić je desetak minuta ranije sjajnom intervencijom sačuvao mrežu nakon čega ni iz odbijanca 'plavi' nisu stigli do pogotka.

A onda je uslijedio trenutak inspiracije Antonija Mancea, koji je samo četiri minute ranije ušao u igru! Nenad Bjelica je u potpunosti pogodio sa zamjenom. Ponovno!

Ludnica u Gradskom vrtu: Osijek srušio Dinamo za prvo mjesto!

Igrala se 77. minuta kada je Laszlo Kleinheisler poslao loptu u prostor Manceu, ona se odbila od jednog igrača Dinama i sretno završila u nogama napadača Osijeka. Izbio je sam pred Livakovića i matirao ga udarcem kroz noge.

Rasprodani Gradski vrt je eksplodirao, a Mance stigao do drugog pogotka zaredom. Bio je strijelac i protiv Istre, i tada je zabio za pobjedu 2-3 duboko u sudačkoj nadoknadi.

- Hvala šefu što me vratio u ekipu kad sam raskinuo s klubom u Njemačkoj. Dečki su odigrali jako dobro, čestitam svima na tome. Prvi smo na ljestvici? Ne zvuči loše, prvi smo, ali ima još dosta utakmica do kraja - rekao je Mance nakon utakmice.