VIDEO Pogledajte majstoriju iz Koprivnice! Ovo je zamalo bio gol sezone u HNL-u, ali i šire...

4

Kakav bi ovo pogodak bio! Izvan svake konkurencije!, uzviknuo je komentator nakon lukavog pokušaja Tomislava Božića, koji je Petrusenko zaustavio na gol-liniji

Mioč je s 35 metara ubacio prema Božiću, lopta isprva nije došla do njega nego je u gužvi Crnac dvapt pucao prema Istrinom golu, a onda je lopta preletjela usamljenog Božića. Koji ju je opalio petom iza leđa!

Preletjela je lopta Majkića, ali igrač Istre Petrusenko zaustavio ju je na gol-liniji. Komentator Max Sporta povikao je:

Svi smo jedna obitelj 01:33

- Kakav bi ovo pogodak bio! Izvan svake konkurencije!

Doista, Tomislav Božić na utakmici Slavena Belupa i Istre (2-0) mogao je zabiti gol sezone HNL-a, pa i šire! Udarcem koji su nazvali škorpionov, petom preko glave.

Dogodilo se to u 87. minuti kad je Slaven već vodio 2-0 i prava je šteta da lopta nije ušla u mrežu.

Slaven Belupo i Varaždin sastali se u 10. kolu SuperSport HNL-a

Pogledajte Božićevu majstoriju OVDJE.

Inače, bila je to utakmica na kojoj je majstorski gol zabio Robert Mudražija, a za 2-0 je pogodio Ivan Krstanović te postao najstariji strijelac u povijesti HNL-a.