Sažetak utakmice Gorica - Dinamo 2-1 | 24sata

Komentari 278

VIDEO Šokantan preokret! Pogledajte kako je Gorica došla do prve pobjede nad Dinamom

VIDEO Šokantan preokret!  Pogledajte kako je Gorica došla do prve pobjede nad Dinamom

Kapetan "modrih" dočekao je u šesnaestercu dodavanje Bulata i pucao iz prve, a lopta je u čudnom luku prevarila Banića. Ispostavilo se da je to bio početak drame

Gorica je u 12. kolu HNL-a došla do prve pobjede nad Dinamom, iz 22. pokušaja! Momčad Dinka Jeličića slavila je nevjerojatnim preokretom 2-1 i bodovno se izjednačila s "modrima".

Nakon jalovog prvog poluvremena, Arijan Ademi povratničkim je golom doveo Dinamo u vodstvo u 63. minuti. Kapetan "modrih" dočekao je u šesnaestercu dodavanje Bulata i pucao iz prve, a lopta je u čudnom luku prevarila Banića. Ispostavilo se da je to bio početak drame.

Nikola Vujnović je prvo u 71. minuti zabio nakon što Dinamova obrana nije uspjela očistiti ubačaj s desne strane, a za potpunu ludnicu pobrinuo se Ante Matej Jurić u drugoj minuti sudačke nadoknade. Bili su to jedini udarci Gorice u okvir Dinamova gola u drugom poluvremenu. I pamtit će se zauvijek!

POGLEDAJTE SAŽETAK: Gorica - Dinamo (2-1)

Sažetak utakmice 12. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Gorice i Dinama (2:1) 01:33

Sve utakmice SuperSport HNL-a gledajte samo na MAXSport kanalu Hrvatskog Telekoma.