Komentari 7

VIDEO Pogledajte reakciju iz Zagreba: Navijači su energično proslavili gol Ivana Perišića!

Sjajni igrač Tottenhama fantastično je pogodio glavom nakon ubačaja Dejana Lovrena protiv Japana u osmini SP-a u Katru

Konfeti, zastave, baklje i razgaljena masa ljudi svjedočila je fantastičnom pogotku Ivana Perišića protiv Japana u osmini finala SP-a u Katru.

POGLEDAJTE VIDEO:

Slavlje na Europskom 01:12

GOOOL! KAKVO LUDILO MEĐU NAVIJAČIMA:

Sjajni igrač Tottenhama glavom je zabio nakon Lovrenovog ubačaja i zabio za 1-1.

Plenković u društvu sina, naši ministri okruženi šeicima, stigle su i obitelji Modrić i Kramarić...
Plenković u društvu sina, naši ministri okruženi šeicima, stigle su i  obitelji Modrić i Kramarić...

Perišićev pogodak energično su proslavili navijači okupljeni na Europskom trgu u Zagrebu. One najvjernije niti hladnoća nije spriječila kako bi pružili potporu hrvatskim reprezentativcima protiv Japana.

Nakon uspavanog prvog poluvremena, 'vatreni' su se digli u nastavku i s nekoliko izglednih prilika zaprijetili golu Japana.