Ivan Rakitić asistencija Levante Sevilla 2-3 | 24sata

Komentari 7

VIDEO Raketa pogodio suigrača 'u trepavicu' za pobjedu Seville

2

Rakitić je u 81. minuti izveo udarac s kuta, a Jules Koundé je pogodio za 3-1. Andalužani su vodili s 2-0 pogocima Jesusa Corone (14, 27), a za domaću momčad iz Valencije strijelci su bili Morales i Soldado

Bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić ubilježio je asistenciju za treći gol Seville u gostujućoj pobjedi kod Levantea (3-2).

Pogledajte video: Rakitić

Rakitić 01:30
Modrić odmara u ligi, Ancelotti ga čuva za susret protiv Cityja

Rakitić je u 81. minuti izveo udarac s kuta, a Jules Koundé je pogodio za 3-1. Andalužani su vodili s 2-0 pogocima Jesusa Corone (14, 27), a za domaću momčad iz Valencije strijelci su bili Morales (22-pen) i Soldado (87). Morales je u 71. minuti promašio penal za Levante.

LaLiga - Sevilla v Real Madrid

Asistenciju Rakitića možete pogledati ovdje.

Sevilla se pobjedom vratila na drugo mjesto s 15 bodova manje od Reala, dok je Levante ostao predzadnji.

U drugom dvoboju je Rayo Vallecano kao gost pobijedio Espanyol s 1-0 golom Guardiole (42).

Budimir je srušio 18 godina star rekord: 'Real ti baš ne oprašta'