Komentari 3

VIDEO Ronaldo zabio hat-trick, Brozović oduševio dodavanjima u showu protiv Bilićevog kluba

3

Cristiano Ronaldo zabio je čak 63. hat-trick u karijeri i u fantastičnom nastupu podsjetio da je majstor i u dubokim godinama. Krasno je asistirao i petom Maneu za potop momčadi Slavena Bilića u Saudijskoj ligi

U trećem kolu saudijskog prvenstva Al Nassr deklasirao je Al Fateh bivšeg hrvatskog izbornika Slavena Bilića s 5-0. Portugalac Cristiano Ronaldo (38)  zabio je čak 63. hat-trick u karijeri i u fantastičnom nastupu podsjetio da je majstor i u dubokim godinama.

Al Nassr je poveo u 27. minuti, a tu se pokazao potencijal tandema Ronaldo - Sadio Mane. Portugalac je nakon dodavanja hrvatskog reprezentativca Marcela Brozovića majstorski petom proslijedio do Manea, koji je pospremio loptu u mrežu.

Arab Club Champions Cup - Final - Al Hilal v Al Nassr

Ronaldo je u 39. minuti zabio svoj prvi gol na utakmici. Dominantno je skočio i iskoristio loše pozicioniranje protivničkog golmana te pospremio ubačaj suigrača u mrežu.

Ima li Čeferin razloga za brigu? Prema Saudijskoj Arabiji sad su krenuli i mladi igrači: 'Sramota'
Revolucija u nogometu? Saudijci žele predstavnika u Ligi prvaka
Revolucija  u nogometu? Saudijci žele predstavnika u Ligi prvaka

Drugi je gol Portugalac zabio u 55. minuti, kada je istrčao kontru pored zadnje linije Al Fateha i poslužio se nesebičnom asistencijom Abdulrahmana Ghareeba. U toj je akciji fantastičan posao napravio Brozović, koji je jednim dodavanjem nasamario cijelu protivničku ekipu i doveo Ghareeba i Ronalda u 'mat' poziciju.

Ghareeb je namjestio i drugi gol Manea, koji je prekrasno glavom pogodio suprotni kut mreže u 81. minuti.

Saudi Pro League - Al-Nassr v Al-Taawoun

Konačnih 5-0 postavio je Ronaldo kada je pospremio dodavanje Nawafa Boushala nakon lijepe akcije Al Nassra.

Što Neymara čeka u S. Arabiji? Uključen i bonus za Instagram!

Golove s utakmice pogledajte OVDJE.

Ovo je prva pobjeda u tri kola saudijskog prvenstva za Al Nassr, koji je doveo sjajne igrače u ljetnom prijelaznom roku nakon dolaska Ronalda. Bilićev Al Fateh je deveti, s porazom, remijem i pobjedom u tri kola.