Komentari 7

VIDEO Samo žuti? Pogledajte Ronaldov hrvački zahvat. Hrvat debitirao porazom u Al-Nassru

Al-Nassr je u rijadskom derbiju izgubio na gostovanju kod Al-Hilala 2-0 dvama golovima iz penala Odiona Ighala te tako napravio još jedan korak unatrag u borbi za naslov prvaka

Hrvatski trener Dinko Jeličić odradio je prvu utakmicu na klupi saudijskog Al-Nassra, a osim po porazu, pamtit će je i po bizarnom ponašanju Cristiana Ronalda

POGLEDAJTE SAŽETAK:

Al-Nassr je u rijadskom derbiju izgubio na gostovanju kod Al-Hilala 2-0 dvama golovima iz penala Odiona Ighala, u 42. i 62. minuti, inače bivšeg igrača Manchester Uniteda, te tako napravio još jedan korak unatrag u borbi za naslov prvaka.

Cristiano je ponovno nalakirao nokte. Saznalo se zašto to radi

A kad stvari ne idu kako je Ronaldo zamislio, nije preporučljivo biti u njegovoj blizini.

U to se uvjerio i jedan igrač Al-Hilala na kojeg je Portugalac u 57. minuti prvo skočio s leđa, a onda ga oborio potezom kojeg se ne bi posramili ni MMA borci. Engleski sudac Michael Oliver pokazao mu je žuti karton, a mogao je i crveni...

Video pogledajte OVDJE

Tko je Hrvat koji vodi Ronalda? 'Bio sam konobar, družio se s legendama Dinama i glumcima'

Nažalost, to nije bio njegov prvi potez na utakmici koji je ostavio gledatelje u čudu...

U 11. minuti igrač Al-Hilala pao je u nesvijest nakon nezgodnog duela, a Ronaldo je nezadovoljno mahao rukama jer se taman pripremao 'biciklom provozati' svog čuvara. Malo empatije ne bi mu škodilo.