Komentari 23

VIDEO Sjela je kao naručena: Pogledajte bombetinu Brekala!

Dribling Marka Pjace nije prošao kako je planirao, ali akciju je fantastično završio Brekalo probivši čuvara mreže Venezije. Bio je to njegov šesti pogodak ove sezone za Torino

Prije mjesec dana utrpao je dva komada Fiorentini u velikoj pobjedi 4-0 i od tada nije uspio zatresti mrežu u naredne tri utakmice. No, Josip Brekalo je u susretu 25. kola Serie A protiv Venezije (1-2) postigao fantastičan vodeći pogodak!

POGLEDAJTE VIDEO:

Svadba Josipa Brekala i Dominike Kralj u Westinu 01:06

Ivan Jurić mu je i ovaj put dao šansu od prve minute, a hrvatski reprezentativac vratio je sunarodnjaku na najbolji mogući način. Već u 5. minuti susreta Torino je stigao do prednosti kada je Brekalo pogodio maestralan volej.

Dribling Marka Pjace nije prošao kako je planirao, a i 'popravni' prodor Tommasa Pobege zaustavili su braniči Venezije. Singo je primirio svijeću nakon čišćenja i spustio loptu za Brekala, koji je s otprilike 15 metara fantastično potegnuo prema golu Lezzerinija.

italian soccer Serie A match - Torino FC vs US Sassuolo

Udarac je bio silovit i lopta je pronašla put kroz šumu nogu pa ju je bilo gotovo nemoguće vidjeti. Stoga je i cijeli dojam dobio dodatno na efektu. Lezzerini je loptu dirao, ali nikako nije mogao spriječiti da uđe u mrežu

VIDEO GOLA POGLEDAJTE OVDJE

Bio je to šesti gol Brekala u 18. nastupu za 'bikove' ove sezone.

Ipak, prednost Torina nije dugo trajala. Venezia je poravnala u 38. minuti preko Hapsa. A odmah po početku drugog poluvremena potpuni preokret! Sjajnu akciju odigrali su gostujući nogometaši i Črnigoj je povisio prednost na 1-2 u 46. minuti.

Marko Pjaca je odigrao 70 minuta u priličnom tempu i u nekoliko navrata bio u izglednim situacijama izvesti potez kojim bi napravio razliku. Ipak, još uvijek nešto nedostaje kako bi se vratio u onu formu prije ozljede i kako bi podsjećao na "starog Pjacu". Jurić ga je u 71. minuti izvadio iz igre.

italian soccer Serie A match - Torino FC vs Venezia FC

Posljednji trenuci utakmice donijeli su pravu dramu. Jurić je sve dao u napad, uveo napadača Zazu, a u 90. minuti je njegova momčad stigla do poravnanja. Strijelac je bio Belotti, ali je nakon provjere VAR-a pogodak poništen zbog zaleđa.

U završnici je pao i crveni karton kada je glavni sudac Giua ponovno išao gledati VAR, ovoga puta u situaciji u kojoj je poništio žuti karton igraču Torina pa isključio Okerekea, koji ga je nagazio.

Jurićev Torino je tako drugu utakmicu u nizu doživio poraz nakon poraza od Udinesea 2-0.