Komentari 21

VIDEO Srpski nogometaš opet kolabirao. Prije osam mjeseci je skoro preminuo na travnjaku

Dragiša Gudelj srušio se u travnju ove godine i liječnici su ga uspjeli spasiti. Ugradili su mu defibrilator i u kolovozu se vratio nogometu. Brat srpskog reprezentativca Nemanje Gudelja ponovno se srušio

Srpski nogometaš i brat reprezentativca Srbije Nemanje Gudelja ponovno je kolabirao na utakmici. Dragiša Gudelj (26) se opet srušio, ovaj put u 28. minuti utakmice između Melille i Cordobe (0-1), susretu trećeg ranga španjolskog nogometa.

Na društvenim mrežama pojavila se snimka kako je Gudelj prvo zateturao, izgubio svijest i potom pao na travnjak.

Liječnička služba istrčala je na travnjak, a Gudelj je, zatim, hitno prebačen u bolnicu gdje liječnici prate njegovo stanje.

Drugi put kolabirao

Dragiša Gudelj je u travnju ove godine također ostao bez pulsa i svijesti na susretu njegove Cordobe i Racing Ferrola. Nakon hitne intervencije, Gudelju je tada ugrađen defibrilator, elektronički uređaj kojeg ima i Christian Eriksen.

Gudelj se vratio nogometu u kolovozu, no danas je opet kolabirao. Vrijeme je da dobro razmisli o nastavku karijere.

Rijeka - Dinamo 1-2: 'Modri' jure prema obrani titule prvaka nakon preokreta na Rujevici!
'MODRIMA' DERBI SEZONE

Rijeka je povela pred 8118 gledatelja na Rujevici golom Marka Pjace iz penala u 50. minuti. Petković je sjajno naciljao iz slobodnjaka u 75. minuti za izjednačenje, a Hoxha je u 89. zabio za vodstvo nakon što je ušao

Evo što treba Dinamu do kraja sezone da obrani naslov prvaka

Ako bi obje momčadi na kraju sezone imale isti broj bodova, Dinamo tu bolje stoji jer su 'plavi' od četiri međusobna derbija ove sezone pobijedili u tri (2-1, 1-0, 2-1), a jednom je bilo neriješeno (2-2)
VIDEO Drožđek šokirao Poljud, navijači zviždali 'bilima', za Hajduk debitirao 16-godišnjak
VARAŽDIN IZNENADIO

Sahiti i Diallo nisu bili u sastavu zbog odluke trenera Ivankovića. Varaždin je drugi put u povijesti pobijedio u Splitu, a prvi od 12.027 gledatelja Poljud su počeli napuštati u 80. minuti