Komentari 75

VIDEO Šutalo u debiju oduševio Maksimir, pogledajte prvijenac! Čudesnu večer imao je i Bočkaj

Priznanje treba odati i Peri Bočkaju, koji je dobio priliku od prve minute pa isporučio sjajnu asistenciju i gol. Maksimir je pozdravio odličan gol Boška Šutala, Oršića i onaj Emrelija kao šećer na kraju

Dinamo se nakon uspješnog starta u Europi okrenuo izazovima u HNL-u. Na Maksimir je stigla Istra i Ante Čačić je odlučio malo ispremiješati sastav kako bi odmorio neke igrače i probao neke nove stvari. Plan je upalio, 'plavi' su slavili s visokih 4-1.

POGLEDAJTE VIDEO:

Goran Adamovski Dinamo 00:25

Pa su tako zaigrali debitant Boško Šutalo, Emir Dilaver, priliku je na lijevom boku dobio i Pero Bočkaj dok je kao i protiv Slavena u prvih 11 bio mladi Martin Baturina. Petković je ostao na klupi, Drmić je startao u vrhu napada.

Dinamo je poveo već u 11. minuti. Precizan s bijele točke bio je Mislav Oršić, koji je, otkako se vratio u prvi sastav Dinama, odmah krenuo isporučivati. Upravo je zbog toga prijeko potreban prvom sastavu 'plavih'.

Dinamo i Istra susreli se u 3. kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige

A u 32. domaćin je povećao prednost. Petar Bočkaj, koji je startao na lijevom boku, isporučio je odličnu asistenciju iz slobodnjaka. Sjajno je ubacio pred peterac gdje se odlično za prostor izborio Boško Šutalo! Stoper koji je stigao iz Atalante tako je već u prvom nastupu u plavom dresu stigao do pogotka.

U nastavku smo vidjeli još tri pogotka. Bočkaj je nakon asistencije Šutalu i sam zabio. Bio je to lukav pogodak na prvu stativu u 80. minuti čime je zaradio ovacije Zapada.

Samo četiri minute kasnije Istrin Alžirac Bakrar je stigao do prvijenca u dresu Puljana i postigao počasni pogodak, a konačnih 4-1 postavio je Emreli u 88. minuti. Bio je to sjajan, majstorski gol.