VIDEO Svi su se uspaničili: Golman Varaždina nakon udarca nije mogao micati nogama! | 24sata

Komentari 2

Domaći napadač Boubacar Traore nezgodno je natrčao na Zeleniku koji u prvim trenucima nakon udarca nije mogao micati noge. Nikome nije bilo svejedno

Golovima Tonija Teklića i Michelea Šege nogometaši Varaždina u Budimpešti su u prijateljskoj utakmici svladali mađarski Honved 2-1, koji inače vodi Dean Klafurić.

Utakmica se igrala četiri puta po 30 minuta, no rezultat je na koncu ostao u drugom planu jer su igrači svjedočili ružnom trenutku kada se teže ozlijedio golman Oliver Zelenika. Domaći napadač Boubacar Traore nezgodno je natrčao na Zeleniku koji u prvim trenucima nakon udarca nije mogao micati noge. Nikome nije bilo svejedno, no nakon što su ga odnijeli na nosilima, iz bolnice su stigle jako dobre vijesti i Zelenika je već polagano stao na noge.

Prvo dresovi, sad grb: Slaven promijenio vizualni identitet