VIDEO Vušković zabio čudesan gol i vodi klub prema ostanku!

Za 17-godišnjeg Vuškovića to je bio treći ligaški pogodak ove sezone, a njegova je momčad s ova tri boda pobjegla od opasne zone ispadanja. Trenutačno je Radomiak Radom na 12. mjestu

Važnu su pobjedu ostvarili nogometaši Radomiak Radoma u 31. kolu poljske Ekstraklase, na gostovanju u Varšavi su svladali Legiju s 3-0.

Već od šeste minute Legia je ostala s igračem manje, a gosti su brojčanu nadmoć naplatili golovima u drugom poluvremenu. Strijelci su bili Lisandro Semedo u 66., Vagner u 73. te hrvatski nogometaš Luka Vušković koji je u 79. minuti postavio konačnih 3-0 krasnim udarcem s 25 metara.

Video gola pogledajte OVDJE.

2024.04.01 Krakow Pilka nozna, PKO BP Ekstraklasa, sezon 2023/2024 Puszcza Niepolomice - Radomiak Radom N/z Pilkarze Rad

Za 17-godišnjeg Vuškovića to je bio treći ligaški pogodak ove sezone, a njegova je momčad s ova tri boda pobjegla od opasne zone ispadanja. Trenutačno je Radomiak Radom na 12. mjestu, dok je Legija ostala peta. Prva Jagiellonia ima 56 bodova, odnosno, dva više od drugog Slaska iz Wroclawa.