Komentari 5

'Vidjet ću u sljedeća dva dana kako dalje nakon razgovora'

1

Osvojili smo iznimno važna tri boda. Utakmica je bila ružna, rekao je Goran Vučević nakon pobjede protiv Lokomotive. Trener bijelih inzistira i dalje na odlasku

Ma, jedi ga! Jedi ga, galamio je Goran Vučević na svoje igrače.

Nezadovoljan igrom utakmicu je proveo uglavnom nemoćno šireći ruke i pogledavajući u nebo. Bolje nije prošao ni trener Lokomotive Ljupko Petrović. Pogreškama koje su u prvom poluvremenu radili igrači obje momčadi “pozavidjeli” bi i amateri. Iz pogreške je zapravo pao i jedini gol na utakmici. Ibričić je “traljavo” izveo korner, na loptu naletio Oremuš i zabio gol vrijedan tri boda. U drugom poluvremenu bilo je nešto bolje, ali ukupno gledajući, oko 1500 gledatelja nezadovoljni su igrom napustili stadion u Maksimiru.

- Pa što sad ovaj izmišlja toplu vodu - vikao je trener Petrović lupajući se po nogama.

Teško je razumjeti na koga je točno mislio jer su gotovo svi bili loši. Pred kraj utakmice, od jada, treneri su prestali vikati na igrače i međusobno su razgovarali. Sve je završilo osmjesima i šukerovski uzidgnutim palcem. No u 87. minuti Sesar je “zaledio” Vučevićev osmijeh. Puknuo je s ruba šesnaesterca, a Hajdukov gol spasila je stativa.

- Osvojili smo iznimno važna tri boda. Utakmica je bila ružna - rekao je Goran Vučević.

Trener Hajduka inzistirao je uoči puta u Zagreb da mu je ovo posljednja utakmica na klupi.

- Vidjet ću u sljedeća dva dana, kad ću razgovarati s upravom - rekao je Vučević.