Više od 20 mil. kuna godišnje: Biliću veća plaća no Koemanu

Bivši hrvatski izbornik prema informacijama Goala na klupi West Hama je naslijedio i plaću Big Sama Allardycea koja iznosi nešto više od 20 milijuna kuna godišnje

Slaven Bilić prema Goalovim informacijama ne bi trebao imati manju plaću od Sama Allardycea, koji je zarađivao oko tri milijuna eura po sezoni (22 milijuna kuna). Bilić će zarađivati tek nešto manje od Evertonova menadžera Roberta Martineza. Bivši hrvatski izbornik osmi je najplaćeniji premierligaški šef struke u Engleskoj.

Iza Slavena ostala su tako neka poznata imena poput Ronalda Koemana iz Southamptona te Dicka Advocaata iz Sunderlanda. Daleko najplaćeniji je Jose Mourinho koji zarađuje nevjerojatnih 17 milijuna eura godišnje.

Koliku plaću imaju Arsene Wenger i Louis van Gaal te tko je sve ispred Bilića pročitajte na Goalu.

Ivanišević o raskidu s Novakom: Ne zanimaju me gotovi tenisači! A dobio sam već pet ponuda...
OTVORIO DUŠU

Sjeli smo na jednom divnom mjestu u Indian Wellsu. Lijepo smo popričali. O teških pet godina naše suradnje i o svemu što se događalo, od korone i svega, rekao je Ivanišević o prekidu suradnje s Novakom Đokovićem

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.
VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem