Komentari 14

Vučević: Tko neće dati sve od sebe, ni ne zaslužuje bijeli dres

1

Hajduk u nedjelju gostuje kod Šibenika u 18. kolu HNL-a, a 'bijelima' je susjedski derbi došao u najgorem trenutku, nakon poraza od AEK-a i ispadanja iz Europe

Znate kakvi su igrači, poraze poput onoga protiv AEK-a jako teško prihvaćaju. Moramo učiniti sve da ga što prije zaboravimo i krenemo dalje, rekao je u najavi utakmice sa Šibenikom trener Hajduka Vučević i dodao:

- Oni koji nisu u stanju napraviti sve da se utakmica u Šibeniku dobije, nisu ni zaslužili biti ovdje. Svaku sljedeću utakmicu treba shvatiti kao 'popravni ispit' za ono što nije bilo dobro.

A u igri Hajduka puno toga u zadnje vrijeme nije dobro. Prije svega pristup, pogotovo protiv borbenih momčadi poput Šibenika.

- Šibeniku trebaju bodovi kao i nama i sigurno da će dati sve od sebe - kaže Vučević, a njegove riječi potvrđuje i veznjak Šibenčana Stipe Bačelić-Grgić.

- Hajduk je sigurno razočaran i ranjen nakon europske srijede, no imaju oni 'dugu klupu'. Splićani su, uz Dinamo, na višoj razini od ostalih u HNL-u, no nema govora da ćemo se unaprijed predati. Borimo se za goli život i svaki bod nam je dragocjen.

Ahmad se opet ozljedio! Gdje? U svlačionici?!

Vučević u Šibeniku neće moći računati na Maloču, koji ima tri žuta kartona, ali ni na pričuvne napadače, Čopa i Ahmada Sharbinija.