Zadar pobijedio Croatiju Sesvete, Lokomotivi bod

8

U 7. kolu Hrvatske nogometne lige Zadar je kao domaćin osvojio tri boda protiv Croatije Sesveta. Lokomotiva je sa Šibenikom odigrala remi

Zadar je odlučno krenuo u utakmicu i poveo već u petoj minuti. Strijelac je bio Ćurjurić. I mogli su Zadrani i povećati vodstvo, ali nisu imali sreće. Gosti su zaprijetili prvi puta tek u 30. minuti utakmice preko Antuna Palića. I u drugo su poluvrijeme Zadrani krenuli kao i na početku, samo što ovaj put nisu zabili gol. Promašivali su Šaranović i Ljubičić, ali u 82. minuti Jozinović lijepo ozvedenim slobodnim udarcem postavlja konačnih 2-0. Lokomotiva je na sablasno praznom Maksimiru dočekala goste iz Šibenika. Nisu domaćini loše igrali, ali ove večeri nije ih išlo. Naime, u samo minutu, čak su triput pogodili okvir gola Šibenčana. Nino Bule je i bio oči u oči s vratarom Šibenika Goranom Blaževićem, ali je prebacio cijeli gol. Tako Lokomotiva nije uspjela doći do tri boda te se morala zadovoljiti remijem.

Zadar -  Croatia Sesvete 2-0 (Ćurjurić 5', Jozinović 82')

Lokomotiva - Šibenik 0-0